Březen 2011

Král

31. března 2011 v 13:49 Básničky

Kdo byl králem na této planetě?
Kdo miloval tak oddaně?
Zkusme se na chvíli zastavit a zamyslet,
kdo změnil tenhle svět...
To byla Elizabeth, která řekla první,
že jsi Král dokonalý.
Stále hledám, kdo by měl jako ty pro druhý pochopení,
ale jak hledám, tak hledám nikdo takový tu není.
Byls králem úplně ve všem,
svou lásku dávals všem.
Není den, kdybych si na tebe nevzpoměla,
tolik toužím zase slyšet ty známý slova.
Tak krásně si mluvil o hudbě, životě a o lidech,
byls to ty, kdo změnil tenhle svět.
Král hudby? Byls to TY
Král tance? Byls to TY
Král umění? Byls to TY
Král lásky a přátelství? Byls to TY
Jméno Michael Jackson mi navždy v uších bude znít,
jak krásné by bylo opět tě tu mít.

HVĚZDA

31. března 2011 v 7:19

Michael Jackson

31. března 2011 v 6:50 Básničky


Co je to smrt? Jen pouhá metafora,
to bůh na zem seslal tě z hora.
Nejsem básník, ani nic víc,
jen poslouchám své srdce, co mi chce říct.
Byls seslán na tuto zem,
abys ukázal své umění všem.
Byl si tu dlouho a zároveň tak krátce,
žít tu s tebou znamenalo, jako žít v pohádce.
Nechals nás nahlédnout do nitra své duše,
osud tvůj je pro nás jedno velké klišé.
Měls překrásný vzácný dar,
abys nás šťastnými udělal.
Tvůj talent a nadaní neznalo konce,
dělals umění a to nejen v muzice.
Žils pro nás, přátelé, rodinu i děti,
pro malého ptáčka, který sotva letí.
Dokázals nám všem, že i umění je milovat,
že za svou pravdu a lásku musíme bojovat.
Jsi pro nás velkou inspirací,
jsi legenda, která je stále žijící.
Máš překrásný vzácný dar,
abys nás nadále šťastnými dělal.

Báseň....."Tanec jako sen"

30. března 2011 v 14:17 Básničky


Tanec jako sen není jen obyčejná kniha,
je to kniha ze života.
Michael v ní ukázal svůj pohled na svět a své sny,
tuhle knihu by si měl přečíst každý.
Všichni ti, co se k němu tak hnusně chovali,
kdyby ji četli, nikdy by to neudělali.
Michael nebyl jen dobrý zpěvák a tanečník,
každý vždy bude o proti němu pouhý začátečník.
Dokázal z pařezu udělat krásný strom,
měl talent neuvěřitelný jako hrom.
Vážím si ho nejen jako zpěváka, ale především člověka,
on nám dokázal, že i v zimě růže rozkvétá.
Vždy po něm zůstane v srdci prázdno,
ale každý den, co tu byl za to stálo.
V nebíčku andělé se smějí,
jsou nesmírně šťastní, že ho tam mají.
Přečtěte si tuhle knihu a pochopíte,
že svou touhu, srdce a duši nikdy neobalamutíte.

MJ

30. března 2011 v 8:05 Básničky

Byl si hvězdou neuvěřitelných rozměrů
a stále ní jsi.
Dělal si chytlavou hudbu
a tanec - měsíční chůzi.
Ve všem si byl tak dokonalý,
nikdy ses nespokojil s málem,
jsi človíček úžasný,
jsi našim králem.
Svůj talent si bral jako požehnání od boha,
dal ti neuvěřitelný dar,
tvé písně posloucháme stále dokola,
jsi největší megastar.
Nikdy tě nepřestanu milovat a obdivovat,
to ti slibuji,
tvůj duch tu bude s námi pořád,
o tom ani trochu nepochybuji.
Vryl ses mi do srdce, jak nejvíc to šlo,
jsem tvá faninka a jsem hrdá na to.
Michaeli ty naše krásná hvězdičko,
vždycky zahřeješ mé srdíčko.
Jsem ráda, za to, že jsi tu byl,
navždy ses mi do paměti vryl.
Dokázal si nás dělat šťastnými,
tu správnou cestu ukázal si mi.
Tvé poselství budeme šířit dál,
tohle umění dokáže dělat jen král.

Tanec jako sen

29. března 2011 v 17:10


Tuhle knihu jsem si koupila na doporučení svých kamarádek. Říkaly, že je skvělá a měly pravdu.
Ten, kdo jí ještě nemá, tak i já vřele doporučuji. Než vám nabídnu malou ochutnávku z Michaelova umění, chci říct pár slov o tomhle nezaměnitelném géniovi.
Ti, kteří mě znáte, víte, že Michael pro mě hodně znamená. Ale pro koho ne? Tak báječnýho človíčka ani nejde nemilovat!
Posedlá Michaelem jsem začala být už od dětství, bylo mi tehdy osm let. Vždycky jsem tušila, že změní můj život, prošla jsem s ním své dětství i pubertu a stále mě nesmírně ovlivňuje. Jeho smrt mě neskutečně zasáhla, ale zároveň otevřela oči. To, že už není mezi živými neznamená, že tu není.Ovlivnil veškerou věkovou kategorii a stále ovlivňuje, znám spoustu lidí, kteří ho mají rádi, od nejstarších až po ty nejmladší. Neznám snad člověka, který když se vysloví jméno Michael Jackson nevěděl, kdo to je. Byl hvězdou už od dětství a to co dělal, dělal vždycky s tím největším nasazením, znal své fanoušky i publikum moc dobře a věděl co chtějí, co potřebují, nikdy se nad nikým nepovyšoval, rozdával jen samé úsměvy, a proto měl tak neobviklý a srdečný vztah se svými fanoušky. Ti za něj vždy bojovali a milovali ho,a on si toho nesmírně vážil.
Nejsem žádná spisovatelka ani nic podobnýho, ale chci jen říct, že si Michaela nesmírně vážím a taky vás, co ho milujete a obdivujete stejně jako já. Vím, že tu po něm vždycky zůstane prázdno, ale v našich srdíčkách nikdy, tam bude žít navždy. On je legenda, která nikdy nezemře, a jsem nesmírně šťastná, že jsem mohla milovat právě tebe. Díky za to že jsi tu byl!!!
S láskou Monika


TANEC JAKO SEN

Vědomí se projevuje prostřednictvím tvoření. Svět, v němž žijeme, je tancem tvůrce. Tanečníci přicházejí a mizí v okamžiku, ale tanec žije dál. Mnohokrát jsem při tanci pocítil dotek něčeho posvátného. V těchto chvilkách se mi zdá, že se můj duch vznáší a spojuje se v jedno se vším, co existuje. Stávám se hvězdami i měsícem. Stávám se milovníkem i milovaným. Stávám se vítězem i poraženým. Stávám se pánem i otrokem. Stávám se pěvcem i písní. Stávám se mudrcem i moudrostí. Pokračuji v tanci a pak je to věčný tanec stvoření. Tvůrce i výtvor splynou v jedinou radost.

Pokračuji v tanci a tančím.....a tančím, až existuje jenom....tanec.

MICHAEL JACKSON

Jak dělám hudbu

Lidé se mě ptají, jak dělám hudbu. Říkám jim, že do ní vstupuji. Je to jako vstoupit do řeky a připojit se k proudu. Každý okamžik v řece má svou píseň. Já tedy stojím v okamžiku a poslouchám.
Co slyším, není nikdy stejné. Procházka lesem přináší lehkou, rytmickou píseň - listy šumí ve větru, ptáci cvrlikají, veverky hubují, větvičky praskají pod nohama a tlukot mého srdce to vše spojuje. Když se člověk připojí k proudu, hudba je uvnitř i vně a obě spolu souznějí. Pokud budu moci naslouchat okamžiku, vždy uslyším hudbu.

MICHAEL JACKSON

Z knihy Tanec jako sen

29. března 2011 v 14:03
Když slyším jméno Michael Jackson, myslím na nádheru, na oslnivé hvězdy, lasery a hluboké emoce. Zbožňuji Michaela Jacksona. Považuji ho za jednu z největších a nejslavnějších hvězd na světě a prostě je jedním z nejnadanějších hudebních skladatelů, které kdy svět poznal.
Co dělá Michaela ještě jedinečnějším, je snad skutečnost, že všechny jeho úspěchy a odměny nezměnily jeho citlivost a zájem o blaho druhých, ani jeho hlubokou lásku k rodině, přátelům a obzvláště ke všem dětem na celém světě.
Myslím si, že Michael je jako lakmusový papírek. Pořád se snaží učit. Je tak inteligentní, až je děsivě bystrý. Je také velmi zvědavý a chce se dozvědět vše od lidí, kteří přežili. Lidí, kteří vydrželi. Není vlastně z této planety. Je naplněn hlubokými emocemi, které vytvářejí nezemského, mimořádného, nevinného, dítěti podobného moudrého muže, kterým je Michael Jackson. Myslím si, že Michael se líbí dítěti v každém z nás, a myslím, že je ztělesněním nevinnosti., kterou bychom všichni rádi získali nebo si udrželi.
Patří mezi lidi obdařené nejpronikavějším důvtipem, je inteligentní a je mazaný - je divné užít o něm toto slovo. protože navazuje úskočnost, a on je jedním z nejméně lstivých lidí, s nimiž jsem se kdy ve svém životě setkala. Je zosoběním čestnosti - je bolestně čestný - a je zranitelný až k bodu bolesti. Rozdává se tak, že mu někdy zůstává velice málo, co chrání to překrásné vnitřní jádro, které je jeho podstatou. Právě to na něm tolik miluji, a proto se s ním svět takovým způsobem ztotožňuje.
MICHAEL JACKSON je vskutku neuvěřitelná síla neuvěřitelné energie, mají ho rádi příslušníci všech věkových skupin na celém světě. Udává tón v hudební tvorbě a je průkopníkem vysokých nároků na zábavu. Co je to génius? Co je žijící legenda? Co je megahvězda? Michael Jackson je to všechno dohromady. A právě tehdy, když si myslíte, že ho znáte, dává vám více, než čekáte....
Myslím si, že je jedním z nejušlechtilejších lidí na této planetě, a je, podle mého soudu, opravdovým králem popu, rocku a soulu


ELIZABETH TAYLOROVÁ

Lisa Marie Presley o Michaelově smrti

29. března 2011 v 9:22

Lisa Marie Presleyová publikuje následující dojemný a pronikavý blog na své My Space stránce" "On to věděl. Před mnoha lety jsme spolu vedli konverzaci o životě. Nepamatuji si přesně, co jsme říkali, možná se mě ptal nato, jak zemřel můj otec. Najednou se zastavil, zíral na mě a klidně a s jistotou v hlase řekl:"Obávám se, že jednou skončím stejně. Tak jako umřel tvůj otec."
Okamžitě jsem se snažila řeč převést jinam, on jen pokrčil rameny a přikývl téměř s jistotou, jako by chtěl říct, že on ví své, a tak to bude.
O 14 let později tady sedím a ve zprávách vidím, jak sanitka opouští jeho dům, vidím obrovská vrata, dav fanoušků před vraty, dav fanoušků před nemocnicí, slyším o příčině smrti a co ji mohlo způsobit. A vynoří se vzpomínky, které mě dusí stejně jako slzy, které nejde zastavit.
Konec, který čekal, který čekali jeho milovaní, který jsem čekala já. Ale nečekala jsem, že to bude tak strašně bolet, až se to opravdu stane. Člověka, kterému jsem nedokázala pomoci, odvážejí nyní ke koronerovi na pitvu k soudnímu znalci v L.A.
Všechen nezájem, všechna lhostejnost, kterou jsem se po léta snažila vybudovat, zmizela do útrob pekla, a teď jsem zničená. Nyní řeknu něco, co jsem nikdy neřekla, protože chci, aby jednou provždy vyšla pravda najevo.
Náš vztah nebyl falešný, jak se psalo v tisku. Ano, byl to neobvyklý vztah dvou lidí, kteří nežili, nebo neznali "normální život", ale kteří k sobě našli cestu. I když on našemu vztahu asi nějaký čas nevěřil. Přesto všechno věřím tomu, že mě miloval nejvíc, jak kdy dokázal někoho milovat. A já ho milovala moc.
Celou tu dobu jsem ho chtěla "zachránit". Chtěla jsem ho zachránit od toho nevyhnutelného, co se právě stalo.
Jeho rodina a ti, kteří ho milovali, ho chtěli zachránit, ale nevěděli jak. Bylo to před čtrnácti lety. Všichni jsme se tehdy báli, že to takhle jednou skončí.
V té době jsem téměř ztratila sebe samu. Měl v sobě neuvěřitelnou dynamickou sílu a moc, na kterou nesmíme zapomínat.
Když svoji sílu využíval pro dobrou věc, bylo to to nejlepší. A když ji využíval pro něco špatného, bylo to to nejhorší. Nikdy to nebylo něco mezi, to nebyl jeho styl.
Ve své snaze zachránit ho před jeho sebedestruktivním chovámím jsem byla velmi citově i duševně vyčerpaná, i z těch hroznývh vyděračů a vydřiduchů, kteří se snažili na něj nalepit. Bylo to nad moje síly. Měla jsem děti, o které jsem se musela starat. Musela jsem se rozhodnout. Bylo to to nejtěžší rozhodnutí, jaké jsem kdy v životě musela udělat, když jsem se rozhodla ho opustit a ponechat ho jeho osudu. A to i přesto, že jsem ho neuvěřitelně milovala a snažila se vše nějak zastavit a zvrátit.
Musím přiznat, že po rozvodu jsem se ještě několik let stále zabývala myšlenkami na něj a na to, co jsem mohla udělat jinak.
Pak jsem několik let měla zlost na všechno, co se mezi námi událo. A najednou nastal zlom a já jsem zlhostejněla. Až doteď.
A teď tu sedím plná smutku, vše se mi vrací a jsem zmatená nad tím, kde jsem udělala největší chybu. Dívám se na zprávy, které mají skoro stejný scénář, jaký znám ze dne 16. srpna 1977 (kdy zemřel Elvis), ale teď se totéž stalo Michaelovi (scénář, jaký jsem už nikdy nechtěla zhlédnout). Přesně tak, jak to předpovědel. Jsem opravdu zničená.
Cokoliv špatného, co jsem s ním prožila, všechna zlá slova řečená v minulosti jsou najednou pryč. Zemřely ve mě i s ním.
Byl to neuvěřitelný člověk a jsem šťastná, že jsem k němu měla tak blízko. Jsem šťastná za všechno, co jsem s ním prožila. Jsem šťastná za všechny roky, kdy jsme byli spolu.
Jen doufám, že teď už si může odpočinout od vší bolesti, tlaku a zmatku kolem sebe.
Zasluhuje, aby od toho všeho byl osvobozen, a doufám, že teď je nebo bude v lepším světě. Rovněž doufám, že kdokoliv, kdo cítí, že selhal, když potřeboval pomoc, bude nyní osvobozen, protože osvobozen je snad i on.
Svět je v šoku, ale on přesně věděl, jak si s ním jednoho dne osud zahraje. Věděl to lépe než kdokoliv jiný, a měl pravdu.


Lisa Marie Presleyová
Z knihy Adriana Granta "Michael Jackson Obrázková encyklopedie"

Neverland

28. března 2011 v 20:16 Básničky
Mám své sny a touhy,
o místě kde je Ráj na Zemi.
Tohle místečko netoužím spatřit jen já,
ale i jedna osůbka, která je úžasná.
Nemůžeme se dočkat té naší dlouhé cesty,
každá ti dovezeme aspoň jednu slunečnici.
Ty máš nejraději ze všech kytiček,
je překrásná jako milion sluníček.
Tvé království toužíme spatřit,
a pořádně si to tam s tebou užít.
Těšíme se na kolotoče i zvířátka,
to bude překrásná pohádka.
Tak na nás čekej, přijedem brzy,
Ty a Neverland je místo, které touží vidět každý.

talent...

28. března 2011 v 14:31
Svým klipům dávals příběh,
kdejaký režisér by ti je mohl závidět.
Každá tvá píseň měla své čarovné kouzlo,
za veškerou dřinu a námahu to vždycky stálo.
Potlesk a obdiv fanoušků jsi miloval,
své dětství pro to všechno obětoval.
Ze sebe dostals vždycky to nejlepší,
tvá touha a talent byl nevšední.
Dokázal si nás dělat šťastnými,
je to neskutečná bolest vědět, že už nejsi mezi živými.
To, že tu nejsi fyzicky,
neznamená, že jsi odešel navždycky.
Ty nikdy doopravdy nezemřeš, ty budeš věčný,
jako tvůj talent, který byl neskutečný.

Děkuji....

28. března 2011 v 7:18 Básničky


Děkuji za vše co jsi mi dal,
bůh krutě mi tě vzal.
V mém srdci je pusto a prázdno,
milovat tě, to všechno za to mi to stálo.
Znám tři dušičky krásný,
Který mi pomáhají, aby svět bez tebe nebyl tak prázdný.
Píši s nima o všem a o tobě,
to, že jsem je poznala za to vděčím tobě.
Mám je hrozně ráda a obdivuji,
díky nim svou lásku k tobě ještě více posilňuji.
Vy, o kterých píši to moc dobře víte
a tak vám nesmírně děkuji, že tu se mnou jste.Heal the world

27. března 2011 v 19:43 Básničky


Heal the world = uzdravme svět,
tak se o to prosím pokuzme teď.
Šiřme Michaelovo poselství dál,
vím, že by o to moc stál.
Děti jsou stvoření křehký a milý,
nikdy by nikomu neublížily.
Tahle píseň mluví za vše,
Michael je miloval nadevše.
Byl šťastný, když je měl u sebe,
oni tak šťastně vypadaly vedle tebe.
Jeho království jménem Neverland,
bylo místem, kde každý mohl být sebou sám.
On byl andělem na zemi,
ale těď už vládne nebi.
Ty jsi naším impulsem,
aby jsme dál procházeli našim životem.
Svět tě prostě miluje,
a nikdy na tebe nezapomene.
Právě naopak,
ty jsi totiž náš poklad..

výročí...

27. března 2011 v 9:51 Básničky
Už za chvíli si připomeneme další smutné výročí,
kdy jsi nám odešel a to nás opět všechny rozbrečí.
Kdybych tak mohla vrátit čas
a slyšet tě zpívat znovu zas.
Odešels navždy a to nikdo z nás nezmění
a tak doufám, že v nebíčku je ti líp a že tě tam nic nebolí.
Tvé písně se budou hrát pořád,
každý z tvých fanoušků tě má moc rád.
Pořád na tebe vzpomínám,
ve svém srdci tě stále mám.
Vím, že se na nás z výšky usmíváš,
a že i ty rád nás máš.
Tvé jméno budem slyšet i za spostu let,
ty jsi Král popu, který změnil svět...

pro Liz...

26. března 2011 v 9:03 Básničky


Byla jsi Michaelovi nesmírnou oporou,
bylas mu ochraným šťítem, za který zlý lidi nemohou.
Korunovala jsi ho za největšího krále,
i ty nám budeš chybět stále.
Byla si nejen vynikající herečkou, ale hlavně člověkem,
který uměl naslouchat lidem.
I ty si se dostala do nebe,
bude nám smutno bez tebe.
Spolu s Michaelem se shledáte
a konečně si pokecáte.
O tom jaké to bylo žít na zemi,
a teď jaké je to v nebi.
Byli jste lidičky hodní a milí,
které by nikdy nikomu neublížili.
Proč vžycky musí odejít ti nejlepší,
andělé vás přivítají s otevřenou náručí.
Mějte se tam spolu krásně,
mi na vás budem myslet stále.
....
Tenhle den je moc smutný....svět přišel o další krásnou dušičku,
která teď září vedle Michaela v nebíčku.
Pláči a zároveň jsem šťastná, protože vím,
že tenhle den je pro Michaela šťastným.
Konečně spolu sešli se znova
a mohou si říct ty krásný slova,
který jeden pro druhého vždycky měli,
spolu své šťastné i zlé chvíle prožívali.
I ty nám Elizabeth budeš nesmírně chybět,
ale věřím, že s Majkým teď prožíváte lepší svět.
A dnes večer jak se na nebíčko podívám,
uvidím tam vedle sebe dvě hvězdičky jak září,
i když velký smutek prožívám,
tak vím, že spolu jste šťastní...

fanynka

25. března 2011 v 19:51 Básničky
Znám jednu fanynku, která je na tom stejně jako já,
i ona je do tebe úplně zblázněná.
Není den, kdyby si na tebe nevzpomněla,
ona tě taky moc ráda měla.
Tvé písničky si pouštíme stále,
svět tě má za toho největšího krále.
Tvá smrt nám otevřela oči,
ale dobře víme, že smrtí nic nekončí.
Jsem ráda, že jsou tu lidi jako je ona,
tak mám pocit, že na svůj smutek po tobě nejsem sama.

Michaelovi

25. března 2011 v 19:46 Básničky


Dnes skládám báseň plnou vět,
o někom, koho jsem znala já a celý svět.
Byl to nádherný človíček,
který měl spoustu krásných písniček.
Slávu poznal už jako malý dítě
a já se pořád ptám, proč bůh vzal mi tě?!
Měl jsi upřímný srdíčko,
proč si nám odešel tak brzičko?!
Tvůj tanec a hudba tu budou snámi pořád dál,
ty jsi ten největší, jsi náš Král!!!.....
Ty jsi byl vždycky mým idolem,
tvé písně se rozlíhaly celým mým pokojem.
Tvé plakáty my vysely na zdi,
ani netušíš jak moc chybíš mi.
Stýská se mi po tvém úsměvu,
proč tak lehce jde podlehnout osudu?!
Tvá smrt hrozně bolí
a nikdy se to nezahojí.
V mém srdci budeš stále,
já tě mám přeci za největšího krále!!!......
Dám vám hádanku lehkou,
o člověku, který se stal legendou.
Nosil rukavici a klobouk,
každý toužil se ho aspoň dotknout.
Měl úsměv od ucha k uchu
a přál si dát lepší život světu.
Jako bůh tančil a zpíval
a rád děti měl, pro které by i dýchal.
Jeho talent obdivoval každý,
on byl člověk dokonalý.
I když tu není, zůstane dál,
on byl jedinečný, byl to náš král.
Nejen hudby, ale ve všem,
byl to prostě MICHAEL JACKSON
......
Svět přišel o největší hvězdičku,
která teď září v nebíčku.
Už nic nebude stejné jako předtím,
ty jsi byl člověkem jedinečným.
Svět pláče pro tebe,
jak smutno je nám bez tebe.
Proč to takhle musí být?!
Proč bůh musel mi tě vzít?!
Nikdy se s realitou nesmířím a ani nechci,
ale musíme vzpomínat na ty krásné věci.
Na čas, kdys tu ještě byl
a svůj úsměv do srdcí nám vryl...
.....
Toužil si svět uzdravovat,
chtěls lepší život pro všechny,
měli by jsme si vzít z tebe příklad
a být jako ty.
Děti byly pro tebe nadevšechno,
někteří tvou lásku blbě chápali,
tobě to moc ublížilo,
ale takový jsou bulváry.
Měl si srdíčko plné lásky
a pro druhý pochopení,
dělá mi to stále vrásky,
když vím, že už tu nikdo takový není.
Berme tvou smrt jako odkaz,
jako začátek nový
a snažme se svět lepší dělat,
abys i ty byl na nás hrdý......
Stojím v přeplněném sále
a na jevišti jsi zase ty,
všichni se těšili vidět popového krále,
jak předvádí svou měsíční chůzi.
Zpíváš jeden song za druhým,
všichni do jednoho křičí: "MICHAELI MILUJEME TĚ".
Ty jsi člověk nezkutečný,
který všechnyroztancuje.
Nezapomeneš ani na svou rukavici a klobouk,
všem ukazuješ svůj "BILLIE JEAN",
je to opět neuvěřitelná šou,
předvádíš jeden kousek za druhým.
Svítá a já se probouzím
najednou dojde mi, že to byl sen,
tak radši rychle zavřu oči a zase sním,
ten sen, kde jsi nikdy nezemřel....
......
Tvé písně miluju od osmi let
a už tehdy jsem tušila, že změníš můj svět.
Vždycky jsem si přála,
vidět tě aspoň jednou naživo,
dotknout se tě a říct ti jak mám tě ráda,
to by se mi líbilo.
Boužel tenhle sen se mi nikdy nesplnil
a ani už nesplní,
ale v srdci cítím jako bys tu pořád byl
a to mě vždycky potěší.
Byls dokonalost sama,
to, co jsi dokázal ty, jen tak nikdo nedokáže
mám tě hrozně ráda,
celý svět pro tebe pláče.
Nikdo nebude stejný jako ty
to dobře víme,
ty jsi byl jeden jediný
a mi, tvý fanoušci tě nikdy nezradíme.
Jsi náš Majkýýý,
naše krásný sluníčko,
svět bez tebe je tak prázdný,
proč jsi nám odešel tak brzičko?!

.....
Majký...ty naše hvězdičko
odešels nám příliš brzičko.
Z nebíčka se teď na nás usmíváš,
doufám, že tam žádné trápení nemíváš.
Konečně máš pokoj od všech zlých lidí,
co ti tolik ublížili.
Je to kruté dívat se na ten svět,
ale vím, že i ty bys chtěl zpátky zpět.
Být s lidmi, kteří tě rádi mají
a tolik tě tu uctívají.
Smrt změnit nejde, to dobře víme,
ve vzpomínkách si tě navždy uchováme.
....
Sedím u okna a prší,
dívám se jak z nebe padá déšť
najednou dojde mi, že to andělé brečí,
pro človíčka, kterého už na zemi nenajdeš.
Vzpomínám na to, kdy slyšela jsem tě poprvé zpívat
byla jsem štěstím bez sebe,
přestala jsem z toho nádherného hlasu i dýchat,
zamilovala jsem se do tebe.
Toužila jsem tě aspoň jednou spatřit,
tak jako asi každá holka
ten pocit prostě zažít,
kdy nestačí jen slova.
Teď mým největším přáním je,
aby ses vrátil zpět,
vím, že to nejde,
to andělé potřebují tě teď.
Tak se tam hezky měj,
dívej se na nás z nebíčka
ty navždy zůstaneš nej,
a pořád budeš těšit naše srdíčka.

pro Michaela

25. března 2011 v 17:45 Básničky


Tvou měsíční chůzi zná celý svět
a tvé písně jak by smet.
Tvá rukavice se vepsala do historie,
každý tě s ní napodobuje.
Byls mistrem neuvěřitelných kostýmů
a taky pánem v klobouku.
Každý touží zpívat a tančit jako ty,
tvé srdíčko bylo vždy čistý a upřímný.
Jsi inspirací pro nás všechny,
ty pořád budeš mezi námi.
Nikdy na tebe nezapomeneme,
mi tě totiž hrozně milujeme!!!