Tanec jako sen

29. března 2011 v 17:10


Tuhle knihu jsem si koupila na doporučení svých kamarádek. Říkaly, že je skvělá a měly pravdu.
Ten, kdo jí ještě nemá, tak i já vřele doporučuji. Než vám nabídnu malou ochutnávku z Michaelova umění, chci říct pár slov o tomhle nezaměnitelném géniovi.
Ti, kteří mě znáte, víte, že Michael pro mě hodně znamená. Ale pro koho ne? Tak báječnýho človíčka ani nejde nemilovat!
Posedlá Michaelem jsem začala být už od dětství, bylo mi tehdy osm let. Vždycky jsem tušila, že změní můj život, prošla jsem s ním své dětství i pubertu a stále mě nesmírně ovlivňuje. Jeho smrt mě neskutečně zasáhla, ale zároveň otevřela oči. To, že už není mezi živými neznamená, že tu není.Ovlivnil veškerou věkovou kategorii a stále ovlivňuje, znám spoustu lidí, kteří ho mají rádi, od nejstarších až po ty nejmladší. Neznám snad člověka, který když se vysloví jméno Michael Jackson nevěděl, kdo to je. Byl hvězdou už od dětství a to co dělal, dělal vždycky s tím největším nasazením, znal své fanoušky i publikum moc dobře a věděl co chtějí, co potřebují, nikdy se nad nikým nepovyšoval, rozdával jen samé úsměvy, a proto měl tak neobviklý a srdečný vztah se svými fanoušky. Ti za něj vždy bojovali a milovali ho,a on si toho nesmírně vážil.
Nejsem žádná spisovatelka ani nic podobnýho, ale chci jen říct, že si Michaela nesmírně vážím a taky vás, co ho milujete a obdivujete stejně jako já. Vím, že tu po něm vždycky zůstane prázdno, ale v našich srdíčkách nikdy, tam bude žít navždy. On je legenda, která nikdy nezemře, a jsem nesmírně šťastná, že jsem mohla milovat právě tebe. Díky za to že jsi tu byl!!!
S láskou Monika


TANEC JAKO SEN

Vědomí se projevuje prostřednictvím tvoření. Svět, v němž žijeme, je tancem tvůrce. Tanečníci přicházejí a mizí v okamžiku, ale tanec žije dál. Mnohokrát jsem při tanci pocítil dotek něčeho posvátného. V těchto chvilkách se mi zdá, že se můj duch vznáší a spojuje se v jedno se vším, co existuje. Stávám se hvězdami i měsícem. Stávám se milovníkem i milovaným. Stávám se vítězem i poraženým. Stávám se pánem i otrokem. Stávám se pěvcem i písní. Stávám se mudrcem i moudrostí. Pokračuji v tanci a pak je to věčný tanec stvoření. Tvůrce i výtvor splynou v jedinou radost.

Pokračuji v tanci a tančím.....a tančím, až existuje jenom....tanec.

MICHAEL JACKSON

Jak dělám hudbu

Lidé se mě ptají, jak dělám hudbu. Říkám jim, že do ní vstupuji. Je to jako vstoupit do řeky a připojit se k proudu. Každý okamžik v řece má svou píseň. Já tedy stojím v okamžiku a poslouchám.
Co slyším, není nikdy stejné. Procházka lesem přináší lehkou, rytmickou píseň - listy šumí ve větru, ptáci cvrlikají, veverky hubují, větvičky praskají pod nohama a tlukot mého srdce to vše spojuje. Když se člověk připojí k proudu, hudba je uvnitř i vně a obě spolu souznějí. Pokud budu moci naslouchat okamžiku, vždy uslyším hudbu.

MICHAEL JACKSON
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 zuzanka666 zuzanka666 | 31. března 2011 v 15:53 | Reagovat

Nádherně si to napsala.Michae tady s námi bude navždy. Nikdy ho nenecháme definitivně jít. Já jsem MIchaela začala mít ráda asi tak v roce 2004. Pamatuju si že to bylo v době kdy čelil těm obviněním.Začala jsem se o něj zajímat protože mě on a vše co bylo kolem něj, ta aura superstár, mě enormě přitahovalo a připadalo mí že Michae za to vše co udělal pro hudbu, pro svět, pro nás naní dostatečně oslavován¨. Místo toho na něj jen házeli špínu. Michaelova smrt byla tou nejhorší událostí v mém životě a nikdy už to nebude takové jako před tím... Jína tanec jako sen ja fantastická kniha. Je z ní cítit jak Michael nesmírně miloval svět a jak hluboce o něm přemýšlel. Chtěl uzdravit svět.

2 Butch Butch | Web | 20. července 2017 v 7:30 | Reagovat

Každý z nás tak či onak aspoň raz tvárou v tvár s akciami, ktoré sľubujú veľké ocenenie - televízory, autá, chladničky alebo iPhone6. Ale je to naozaj - získať zdarma iPhone? Detailov WEB!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama