Z knihy Tanec jako sen

29. března 2011 v 14:03
Když slyším jméno Michael Jackson, myslím na nádheru, na oslnivé hvězdy, lasery a hluboké emoce. Zbožňuji Michaela Jacksona. Považuji ho za jednu z největších a nejslavnějších hvězd na světě a prostě je jedním z nejnadanějších hudebních skladatelů, které kdy svět poznal.
Co dělá Michaela ještě jedinečnějším, je snad skutečnost, že všechny jeho úspěchy a odměny nezměnily jeho citlivost a zájem o blaho druhých, ani jeho hlubokou lásku k rodině, přátelům a obzvláště ke všem dětem na celém světě.
Myslím si, že Michael je jako lakmusový papírek. Pořád se snaží učit. Je tak inteligentní, až je děsivě bystrý. Je také velmi zvědavý a chce se dozvědět vše od lidí, kteří přežili. Lidí, kteří vydrželi. Není vlastně z této planety. Je naplněn hlubokými emocemi, které vytvářejí nezemského, mimořádného, nevinného, dítěti podobného moudrého muže, kterým je Michael Jackson. Myslím si, že Michael se líbí dítěti v každém z nás, a myslím, že je ztělesněním nevinnosti., kterou bychom všichni rádi získali nebo si udrželi.
Patří mezi lidi obdařené nejpronikavějším důvtipem, je inteligentní a je mazaný - je divné užít o něm toto slovo. protože navazuje úskočnost, a on je jedním z nejméně lstivých lidí, s nimiž jsem se kdy ve svém životě setkala. Je zosoběním čestnosti - je bolestně čestný - a je zranitelný až k bodu bolesti. Rozdává se tak, že mu někdy zůstává velice málo, co chrání to překrásné vnitřní jádro, které je jeho podstatou. Právě to na něm tolik miluji, a proto se s ním svět takovým způsobem ztotožňuje.
MICHAEL JACKSON je vskutku neuvěřitelná síla neuvěřitelné energie, mají ho rádi příslušníci všech věkových skupin na celém světě. Udává tón v hudební tvorbě a je průkopníkem vysokých nároků na zábavu. Co je to génius? Co je žijící legenda? Co je megahvězda? Michael Jackson je to všechno dohromady. A právě tehdy, když si myslíte, že ho znáte, dává vám více, než čekáte....
Myslím si, že je jedním z nejušlechtilejších lidí na této planetě, a je, podle mého soudu, opravdovým králem popu, rocku a soulu


ELIZABETH TAYLOROVÁ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 janikoz janikoz | Web | 29. března 2011 v 16:24 | Reagovat

moc pěkný a zvláštní vyjádření:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama