citáty MJ

10. dubna 2011 v 13:55
Slova Michaela Jacksona

"Člověk si přeje, aby se ho dotkla pravda a aby ji mohl interpretovat tak, že bude schopen vyjádřit, co cítí a prožívá, ať už je to beznaděj nebo radost - a vyjádřit to způsobem, který přidá životu další smysl.""Úspěch s sebou přináší opuštěnost. Lidé si myslí, že máte všechno, že můžete dělat, co chcete. Vy přitom prahnete po naprosto základních věcech.""Je pozoruhodné, co vyžaduje odvahu a co nikoliv. Když vstupuji na scénu před tisíce lidí, necítím se být statečný. Daleko víc odvahy je třeba k vyjádření svých skutečných pocitů jedné osobě. To vyžaduje opravdovou odvahu, odvahu být důvěrný.""Miluji fanoušky a oni jsou důvodem mé profesionální existence. Když venku dělám nějakou show a vidím fanoušky zpívat a tancovat, to miluji nejvíc. Je to ten nejúžasnější pocit na světě."
Quincy Jones (producent) o Michaelovi Jacksonovi

"Miluju ho a znám ho jako vlastního syna. On si zachoval dětskou nevinnost a získal moudrost 70-ti letého muže.Ve studiu se k němu nikdo nechová jako ke superhvězdě. Michaela nikdy nedonutíte vyslovit jediné sprosté slovo. On je tím nejčistším produktem Ameriky.Všechno, co vidíte na jevišti, vymyslel on: osvětlení, tanec, prostě všechno. Je to úžasný člověk. Je velmi vyjímečný a originální a pravděpodobně jedním z nejlepším umělců, který jsem kdy viděl. Možná tím nejlepším. Lidé ho považují za blázna s hlavou plnou hloupých písniček, ale ve skutečnosti je to složitý mladý člověk toužící jít dále. Chová se jako puberťák a zároveň jako starý moudrý filozof. Cítím se za něj zodpovědný, i když někdy mám pocit, že z nás dvou je starší on. Začínal jsem vidět tu jeho disciplinovanou a zvědavou mysl. Každý den byl již v 5 ráno na místě, připravený na natáčení. Znal party všech herců, nikdy si nestěžoval. Viděl jsem v něm tu jeho neuvěřitelnou hloubku a muzikálnost a když mi tenkrát zavolal a ptal se, jestli náhodou neznám nějakého dobrého producenta pro jeho nové připravované album, řekl jsem mu: " Udělám to!"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 janikoz janikoz | Web | 10. dubna 2011 v 17:25 | Reagovat

moc pěkně vyjádřený a pěkný úvahy.

2 ctk810 ctk810 | 10. dubna 2011 v 20:04 | Reagovat

To řekl Quincy Jones moc pěkně. On jako jeden z mála Michaela znal.

3 Zuzanka666 Zuzanka666 | 11. dubna 2011 v 15:32 | Reagovat

Quincy to zabil :-) Myslím že Michaela přesně vystihl. Znal ho. Miloval ho a spolu s Michaelem změnil hudební svět. Quincyho si děsně vážím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama