Co řekl Michael

1. dubna 2011 v 12:07 |  Michaelovy citáty a citáty o něm
"Chcete-li změnit svět k lepšímu, podívejte se nejdřív na sebe, a pak tu změnu udělejte. Nikdy nejsem úplně spokojen. Vždycky si přeju, aby na světě bylo lépe. Doufám, že moje hudba přináší lidem štěstí."
září 1987
-Michael Jackson


"Naše děti jsou nejkrásněšími, nejsladšími a nejcennějšími bytostmi. A přitom každou minutu nejméně 28 dětí zemře. Dnes jsou naše děti ohroženy nemocemi, násilím, způsobenými válkami, zbraněmi, zneužíváním nebo nedbalostí. Děti mají jen málo práv a nikdo se jich nezastane. Nemají v našem světě žádné slovo. Bůh a příroda mě obdařili hlasem, který chci nyní využít na pomoc dětem, aby za sebe mohly mluvit. Založil jsem nadaci Heal The World, která bude hlasem těch, kteří jsou němí: hlasem dětí."
23. červen 1992
-Michael Jackson


"Slova nemohou popsat mé pocity. Dostalo se mi požehnání a budu neúnavně pracovat na tom, abych byl tím nejlepším možným otcem. Vážím si toho, že moji fanoušci mají z té události také radost, a doufám, že budou všichni respektovat soukromí, které s Debbie chceme a potřebujeme pro našeho syna. Vyrůstal jsem v akváriu a nedopustím, aby se totéž stalo mému synovi. Prosím, respektujte naše přání a nechte mému synovi soukromí."
4. února 1997
-Michael Jackson


"Spojte ruce a dotkněte se nebe...Nedělejte to proto, že vás o to žádám. Udělejte to proto, že je to tak správně. Nyní vás žádám o chvíli lásky a ticha...Dnes zde svorně stojíme a ptáme se "Co víc mohu dát?" Až odejdeme, dovolte nám vzít tu lásku a dát ji všem lidem, všude na světě, v každém koutě Země...Pro rodiny obětí 11. září, které jsou dnes v noci zde s námi: Nejste sami. Jste v našich srdcích, v našich myšlenkách a našich modlitbách."
21. říjen 2001
-Michael Jackson


"Nechal jsem Martina Bashira, aby vstoupil do mého života i do života mojí rodiny, protože jsem chtěl, aby byla řečena pravda. Martin Bashir mě přesvědčoval, abych mu věřil, že podá upřímný a férový profil mého života. Řekl, že je, mužem, který obrátil naruby život Diany. Jsem zdrcen, že někdo, koho jsem bral jako svého přítele, se může tak hluboko snížit. Myslím, že jsem se ještě nikdy necítil tak podveden jako dnes. Jak někdo, kdo poznal moje děti, lidi okolo mne i mě samotného, koho jsem pustil do svého srdce a komu jsem věřil, může obětovat všechnu víru, kterou jsem do něj vložil, a vyrobí tak hrozný a neférový pořad.
To, že by někdo mohl uvěřit, že by mohl udělat cokoliv, co by mohlo poškodit nebo ohrozit moje děti, mi láme srdce. Jsou tím nejdůležitějším, co v životě mám. Každý, kdo mě zná, ví, že moje děti jsou pro mě na prvním místě v životě a že bych nikdy žádnému dítěti neublížil."
6. února 2003
-Michael Jackson"Bez boha, svých dětí, své rodiny a bez vás, svých fanoušků, bych to nedokázal. Umožnila mi to vaše láska, podpora a loajalita.
Byli jste zde, když jsem to opravdu potřeboval, a na to nikdy nezapomenu. Vaše trvalá láska, mě držela, utírala mi slzy a pomáhala mi tím projít. Budu si chránit vaši oddanost jako poklad a podporu navždy. Jste mojí inspirací.
S Láskou.."
26. červen 2005
-Michael Jackson

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 janikoz janikoz | Web | 1. dubna 2011 v 13:04 | Reagovat

Michael je moje zlato, mám ho moc ráda a moc mi na něm záleží:-) Určitě se má v  nebíčku s Elisabeth dobře. Jednou se s ním setkáme po smrti všichni, teda, aspoň doufám.:-)

2 MJPETULKA MJPETULKA | 1. dubna 2011 v 15:01 | Reagovat

Michael vždy vše říkal od srdce a s ohromnou láskou!Michael vždy byl,je a zůstane navždy tím nejúžasnějším člověkem na celém světě!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama