Legendární umělec

9. dubna 2011 v 15:00


LEGENDA
Michael Jackson se ještě za svého života stal žijící legendou, která posunula hranice populární hudby. S jistotou by se stal i kdyby napsal jen jediný hit. Zasáhl do mnoha žánrů umělecké tvorby. Jaká je hudba Michaela Jacksona a co je na jeho hudbě specifického?Že právě Michael Jackson ovlivnil nás všechny .Michael otevřel bránu nesmrtelnosti.

CHARITA
Charitativní činnost Michala Jacksona a jeho humanitární projekty vstoupily do dějin více než štědrou podporou ze strany tohoto excentrického umělce. Oficiálně přímo nebo nepřímo finančně podporoval více než 39 humanitárních nadací, z nichž některé sám založil. Michael Jackson je v oblasti humanitární činnosti příkladem pro nás všechny.

OCENĚNÍ

Michael Jackson během své výjimečné kariéry prodal na celém světě více než 800 milonů desek, připsal si na konto 13 jedničkových hitparádových singlů a stal se jedním z hrstky umělců, kteří byli dvakrát slavnostně uvedeni do Rokenrolové síně slávy. Guinnessova Kniha rekordů vyhlásila Jacksona Nejprodávanějším umělcem všech dob a získal 14 výročních hudebních cen Grammy a převzal Americkou hudební cenu jako Umělec století.


Michael ovlivnil životy nás všech, byl to umělec nevýdaných rozměrů. Jeho hudba bude žít dál v našich srdcí. Stal se člověkem, na kterého svět nezapomíná. Udělal pro nás toho tolik, že si zaslouží jen samý obdiv, uznání a především úctu. Vždyť kdo toho za svého života tolik dokázal jako on? Jméno Michael Jackson bude v našich uší znít už navěky. A ti, co mu jakým koliv způsobem ublížili, by si měli konečně uvědomit, jaký to byl génius, co dokázal a především jaký byl člověk. Všichni by si z něho měli brát příklad. Vždycky za něho budu bojovat, tak jak jsem to dělala celý život, už od doby, kdy jsem byla malá holka. Pro mě byl vždy výjmečný a jsem šťastná, že na celém světě je hodně lidí, kteří ho uctívají a nikdy nepřestanou milovat. Vždyť on si zaslouží, aby jsme ho milovali navěky...
S láskou Monika
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuzanka666 Zuzanka666 | 11. dubna 2011 v 15:22 | Reagovat

Excentrický umělec???????????? A není to jeden z atributů uspěchu? To že je člověk jiný. A Michael byl snad všechno. Byl genius. A pomáhal vytvořit z planety lepší místo k žití

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama