Poselství, které nemůžeme přehlížet.....

18. ledna 2014 v 17:54 |  Michaelovy citáty a citáty o něm
" Nikdy jsem si nemyslel, že by se lidé měli nad druhé povyšovat jen kvůli tomu, že používají větší majetek, než ti méně šťastnější. Věřím v sdílení, v pomoc a prostě v podání pomocné ruky potřebným....

Našim cílem je změnit svět. Změnit světové vědomí. Vědomí o dětech...o ekologii....a planety. Udělat jí lepším místem pro každého. Musíme začít u dětí. Ti jsou naši budoucnost. A to budu tvrdit navždy. Dokud to nebude vykonáno.

Není to moje póza pro získání publicity, není to nic, čím bych chtěl propagovat svůj singl nebo album. Je to něco, co jde přímo z mého srdce. Dělám to, protože se skutečně zajímám, upřímně. Chci pomáhat. Cítím tu bolest. Pořád slyším o těch věcech z televize, z rádia...ty statistiky o dětech....mám na mysli. Miliony dětí zemřely kvůli týrání, prostě násilí...tohle nemusí být. Cítím se tak špatně, když se tyto věci dějí.

Víte, někdy se cítím provinile, když jím večeři nebo snídani, protože si uvědomuji, kolik lidí nemá tyto prosté věci, které považujeme za samozřejmost. Lidé sedí u stolu a modlí se, což je nádherné, ale skutečně něco vykonat je to důležité. Prostě konat, je důležité pomáhat jak jen můžete. Kdyby pouze jeden člověk pomohl jednomu dítěti tolik by toho vykonal. A pokud to můžete udělat, je to nádherné. I pomoc jednomu člověku je mnoho, je to velký posun kupředu. Protože je toho tolik, co by mělo být uděláno a děti po celém světě jsou v nouzi.

Zapomeňme na nenávist a zaměřme se na ty, kteří trpí. Ne pouze dnes, ale každý den. Přidejte se ke mně, uzdrame svět spolu. Děkuji...."
MJ


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zuzy Zuzy | Web | 18. ledna 2014 v 19:07 | Reagovat

Na Michaelovi mě fascinuje( krom jiného), že  vždycky když slyšel, věděl že ve světě někdo rpí se ptal sám sebe, co můžu pro ti lidi udělat já ? Ne ti staní.. a vše si převáděl do svého živta..ač mladý, oplýval moudrostí a zkušeností starců, kteří svoji moudrost nashromáždili za celý svůj život..  neváhal studovat medicínské knihy, jen, aby věděl, co  pacient, dítě prožívá, jak moc trpí a jak mu pomoci.. a to byli lidé, což teprve svět.. viděl tolik po světě problémů a chtěl je řešit, jenže ne každý uvažuje nesobetsky, jako on.. Každý jeho citát, je prožíztý a od něj protrpený, protože se ho dotkl .. a nás se zase dotýká to, jak srozumitelně a citlivě nám to sdělil tak obsáhlé téma v pár řádcích.. DÍKY MICHAELI !♥

2 hanylen hanylen | Web | 18. ledna 2014 v 20:03 | Reagovat

Krásná slova MIchaela. Bohužel lidé si udělali ze světa džungli, kde platí právo silnějšího (a bohatšího). Už Talmud říká: Zachráníš-li jeden život, zacháníš svět. A Michael zachránil svět nespočetněkrát. A jak se mu za to odvděčil? Z toho je mi smutno!

3 janikoz janikoz | 20. ledna 2014 v 10:40 | Reagovat

Mony, ty slova Michaela jsou to hezké a poučné :-) asi teď pošlu sms na Adru sice je to málo a někdo by řekl, že možná nic tak přece je to pomoc, ale nejhorší na tom je, jak se svět k Michaelovi zachoval, chtělo by to prostě víc takových lidí jako byl on.

4 Anna-Marie Anna-Marie | E-mail | Web | 28. dubna 2014 v 4:31 | Reagovat

Já k tomuhle nemám co dodat, mohla bych na tohle téma psát pul hodiny...ale všechno tu už bylo řečeno. nestačí jen chtit...make that change.
Myslím, že pokud se člověk ridi těmito slovy, přestane chápat věci jako je závist nebo nenavist...lež. a to tento svět potřebuje. Vzajemne porozumění, pomoc, lasku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama