Michael, Elizabeth a Vánoce

27. listopadu 2014 v 19:18
Že blog zanedbávám? Ano, je to tak, ale vy, mému srdci nejbližší víte, že jsem tu, i když jsem kouzelnice, která dokáže být neviditelná :D a jelikož se nám blíží ty nejkrásnější svátky v roce, proč si nepřipomenout Mikovi ty první....
PS: Mimochodem u nás teď frčí " Kevin"....takže vánoční atmosféra u nás začíná v plném proudu :D A co vy? Taky se těšíte? :D


"V mém životě jsem poznal mnoho lidí, a jem málo z nich jsou mí velice dobří přátelé. Mohl bych je spočítat na prstech jedné ruky. Elizabeth je jedna z nejoddanějších, nejmilejších a nejlaskavějších lidí, co znám..."


" Když opustil svědky Jehovovi, řekla jsem mu, že si myslím, že Vánoce jsou úžasný způsob lásky. Je to oslava lásky. A já nemůžu vidět Vánoce bez Michaela, nebo Michaela bez Vánoc...."
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Zuzy Zuzy | Web | 27. listopadu 2014 v 20:14 | Reagovat

jsem Elizabeth vděčná za to, že stála při Michaelovi za každé situace a měla tu výsadu, ho vidět radostného, šťastného, po té co mu připravila Vánoce se vším všudy! On chlapec v mužské těle, musel zažívat ráj, pro svojí duši, tu nejčistší radost, vždyť to on dělal Vánoce jak se patří dávno, pokaždé, když jen vešel do nějaké nemocnice, dětského domova, dětské oči se rozzářily štěstím a už jen za to, že to sám zažil, jaké to, být šťastný a obdarovaný.. pro nás jsi Miku darem největším, ať jsou Vánoce, nebo ne! a tak to i zůstane!!♥

2 hanylen hanylen | 27. listopadu 2014 v 22:01 | Reagovat

Mončo, vítej na chvíli zpátky. To víš, že po tvém blogu také šmejdím a ejhle. Vánoce jsou tady. Pokaždé si ty Michaelovy připomenu, tu jeho neskutečnou radost a jásání. Kevin? No jéje, to je ono. Tuším, že jsem ho teď někdy zahlédla i v programu, což je v té dnešní nabídce super.

3 Nikola Nikola | 30. listopadu 2014 v 13:36 | Reagovat

Moni moje zlatá, mám radost, že vidím další článek. :-) Vůbec nevadí, že jsi tu pár měsíců nebyla - já osobně, to chápu a respektuji. Člověk má tolik starostí, že blog je to poslední, co sotva stíhám. Taky teď nemám moc času, proto chápu tvou nepřítomnost na blogu.
A když už jsem u toho - nevím, kdy k tomu bude příležitost... Vypadá to, že od Nového roku, končím se svým blogem - tentokrát to myslím vážně a po tom všem, co bylo v březnu, to asi bude nejlepší. Už jsem napsala i poslední článek. Musel by se stát zázrak, abych si to rozmyslela. Víc to tu nebudu rozebírat. Jen bych ráda, abys věděla, že pokud tu nebudu, o kontakt nepřijdeme, můžeš mi kdykoli napsat a zavolat. Jsi totiž z vás tří, které tu jste, (ty, Hanička, Zuzy) jediná, koho znám nejdéle a jediná, ke které, mám blízko. Vlastně ze tří stálých, k tobě jediné, nejblíž. Vždycky jsi na mě byla hodná, vždycky ses ke mně chovala hezky, a vždycky se s tebou zasměju a mám pocit, že kdybych potřebovala, můžu se ti svěřit. To i ty mně! :-) Doufám, že to víš.

Ale zpět k tomu, abych se držela tvých slov. Už jsem nakoupila dárky, teď se hrozně těším, že jimi udělám radost rodičům i sestře - té ještě jedu za čtrnáct dní, koupit dárek k narozeninám. To už mám vymýšlené, jdu najisto. :-)
No a jinak to znáš - každodenní honička - tohle, toto a ještě tamto... Když mám čas, pletu, čtu - mám jedenáct nových knih, takže od Ježíška asi žádnou nechci. :-D
Poslední dobou, trávím odpoledne u filmů, díváme se všechny tři - zbožňujeme Sám doma a v tomto období, jsme si kolikrát chtěly navodit Vánoční atmosféru, místo toho, jsme zatím viděly spoustu jiných, včetně Ženy v černém, to sebou pokaždé škubu a Hvězdy nám nepřály - KONEČNĚ, protože jsem nebyla v kině, tak jsem si koupila DVD. KRÁSA! Ale pořádně jsem si pobrečela, což se dalo čekat, protože i kniha, měla silné vyznění, což nechybělo ani filmu. Říkala jsem si, nejkrásnější svátky v roce se blíží a já tu bulím u tak smutného filmu...
Těším se, ač je mi jednadvacet, v tomhle směru, jsem pořád jako dítě. Těším se na pečení cukroví, strojení stromečku, na pohádky a na to, že budu se svou milovanou rodinou.
Bylo by toho víc, co bych ti chtěla napsat, ale to bych tu byla do zítra. Slib, že se někdy ozveš? Najdeš mě i na Facebooku, víš, že jsem tam teď dost často. Nebo klidně napiš mail, když budeš mít chuť a čas. Nebo můžeš kdykoli zase zavolat. :-) Měj se krásně, mám tě ráda. :-*

4 monika monika | 28. prosince 2014 v 18:31 | Reagovat

Hvězdy nám nepřály... Uzasnej film, taky jsem byla dojata mohu jen vřele doporučit.

5 Zuzy Zuzy | Web | 26. ledna 2015 v 21:03 | Reagovat

Vánoce jso v táhu dávno,
ukaž se nám naše dámo!
Jasně, že málo času máš,
sem tam se snad podíváš.
Koukej to tady zase oživit
své chyby napravit,
jinak tě budu chodit do snů strašit,
........ale nebudu tě zatím plašit. :-)

6 Nikola Nikola | 27. ledna 2015 v 15:48 | Reagovat

[5]: Monča je v pořádku, akorát ano, nemá čas. Ale neboj, ona se nám jistě ozve, až to půjde, do té doby vydrž - kdo si počká, ten se dočká. :-)

7 Zuzy Zuzy | Web | 6. února 2015 v 16:35 | Reagovat

[6]: Vím, že je v pořádku, píšeme si, čekala bych vyjádření a odpověď na mojí otázky od Monči jako majitelky tohto blogu, od nikoho jiného :-)

8 Nikola Nikola | 8. února 2015 v 15:59 | Reagovat

[7]: Tak to jsem moc ráda, že si píšete. :-) Já totiž myslela, že moc ne, když sem píšeš takové komentáře... :-)nepůsobí moc dobře, a tak, protože si s ní taky píšu, jsem tě chtěla jen uklidnit, nic víc.
Zuzy, už dlouho pozoruji tvé komentáře, když se Monča dlouho neukáže. Nic mi do toho není a třeba Monice ani nevadí, ale na mě moc dobře nepůsobí, pokud jsi to myslela vtipně, což ano, tak to moc vtipné není... A když si teda píšete, jsou tvé komentáře tipu "No to je dost!!!..." a podobné vážně potřeba? :-)Myslím že ne. Sama máš určitě nějaké děti, partnera či manžela - prosím, když tak řekni, jestli se mýlím - jistě tedy víš, jaké to je, když člověk přijde z práce domů - na blog moc času nezbývá, ale Monča se zatím vždy ozvala a zase se ozve, neboj. :-) Čekej jako my - dočkáme se a věřím, že je i na co se těšit. Mluvím z vlastní zkušenosti - nemáme to teď doma moc jednoduché, mamča má novou práci, kde brigádně pracuje i sestra, tak vše zůstává v rámci možností na mně - nádobí, úklid, krmení, venčení pejsků - nejhorší to je, když bylo venku bláto.... k počítači se dostanu jen, když jsou doma. :-)
Promiň mi, prosím, jestli jsem se tě nějak dotkla. To nebylo mým záměrem. Jen můj pohled a můj názor na to, co tu čtu.

A jestli tě můžu o něco poprosit, tak o mně prosím nepiš na svém ask.fm - já už taky dávno pochopila, že když ti nemůžu rozumně vysvětlit na tvém blogu, že jsem si NIKDY nemyslela, že bys byla schopná, nazvat mě ku**ou, a ani jiné vulgarismy mi psát do komentářů - neměla jsem možnost, napsat to přímo tobě, že vím, že jsi to NEPSALA ty od samého začátku, a že mi ani nepomohlo, říct ti to prostřednictvím mého blogu, tak ty mě, prosím neprobírej na tvém ask.fm - mrzí mě to, i když jsi mě pobavila - protože jsi měla kdykoli možnost napsat, když se ti něco nelíbilo, že chceš něco jinak... Prosím, už o mně nepiš, já už taky pochopila, že ti žádným způsobem nevysvětlím, že vím, že jsi nenapsala ten vulgární komentář. To jsem věděla hned, co jsem ho četla, protože jsem si klikla na profil a jelikož mám i svědka - mamka u toho seděla, tak by mi mohla dosvědčit, že ku**ou, mě v komentáři nezval dědek, kterému je šedesát jedna let. Tak doufám, že teď už to chápeš a že jsme si to vyříkaly, ač mě mrzí, že jsem to takhle nemohla napsat rovnou tobě, ale musela jsem to psát sem, za což se omlouvám Monice - promiň, Moni. A ty se na mě, Zuzy, taky nezlob, jen jsem ti to musela napsat, ač vím, že je to stará a možná zbytečná věc k tomu, abych to vysvětlovala. Jen chci, abys věděla, že mě ani na chvilku nenapadlo, myslet si něco takového. Snad se nezlobíš - nemyslím to zle, jen teď mezi námi bude možná konečně jasno, ač mě moc mrzí, že jsem k tomu musela využít tento blog.

9 Zuzy Zuzy | Web | 8. února 2015 v 17:06 | Reagovat

[8]: Tvůj komentář nečtu, nechci a prosím, NIKDE NA MĚ U NIKOHO V KOMENTÁŘÍCH NEREAGUJ! Je jasné, že se tu a tam potkáme,do vztahu, který mám s ostatními blogerkami ti s největší slušností nic není a je mi jedno jak na tebe moje kmentáře působí! Mě zase ty tvoje nedělají dobře, ale ignoruju je! Rozhodně já svůj slib,z dřívějška dodržuji, na svém blogu se o tobě nezmiňuji, takto prosím respektuj!Ano, chodí mi od návštěvníků blogu upozornění, že opakovaně poškzuješ mé jméno a bereš si mě do úst, budu nucena se bránit přes srdce blogu, tak pokud nechceš o svůj blog přijít, RESPEKTUJ TO PROSÍM.Ač to bylo mezi námi jaké chtělo, já ti dávám pokoj, nenapadám tě!!Nikde tě nepoškozuji, nepomlovám, nerozebítrám! Když dostanu otázku na asku, odpovím a to je vše.. Nemůžu za to, že mě čtenáří kontaktují i přes zprávu autorovi( zřejmě sledují vývoj situace, ale tomu já nezabráním, mám to v sobě uzavřené) a opravdu se v tom nehodlám rýpat,(možná ty to máš opačně, abys měla  čem psát?? Nevím, opravdu ne a nehodlám to zjišťovat) nedej bože něco obnovovat. Už teď je mi líto, že to tady musím psát Monice, která za nic nemůže! Uvědom si, že je to pryč! Pokud já ještě najdu nějakou zmínku o sobě, kde něco vysvětluješ, po svém.. budu se bránit! Pouze BRÁNIT!
Takže Nikolo, prosím respektuj to, mělas na to téměř celý rok, abys sis uvědomila, že my dvě, už kamarádky nikdy nebudeme. NeOhížím se nazpět, ale jdu dál.. dělej to samé a nebudeme si vadit! V opačném případě mám poukládáno dost (co jsi o mě zvěřejnila na blogu)  na oficiální stížnost za poškozování jména, kiberšikana se tomu říká. Takže veď svůj blog, jak uznáš za vhdné,ale mě ze svého obsuhu vynech, tak jako to dělám já. Přeji spoustu spokojených návštěvníků u tebe a blogu a toto považuj za poslední "korespondenci"  !!!!

10 Zuzy Zuzy | Web | 8. února 2015 v 17:12 | Reagovat

[8]: K začátku tvého komentáře :-) dál mnemám sílu číst..  Mě vždycky doma učili, nemluv když nejsi tázán!:-)

11 Nikola Nikola | 8. února 2015 v 18:01 | Reagovat

[10]: Zuzy, neboj, MĚ TAKY HROZNĚ MRZÍ, že to musím ventilovat zrovna tady - nejraději bych ti na sebe dala jiné spojení, ale to z důvodu bezpečnosti nechci - už mi párkrát přišly nevítané maily - reklamy, ale i bohužel horší...
Takže mám jen jedinou otázku - můžu si tedy STOPROCENTNĚ SPOLÉHNOUT, že už nikdy víc nejdu pod svým blogem tvoje ask.fm, s otázkou a odpovědí, týkající se mě a mého blogu? A můžu počítat s tím, že pokud něco takového na ask.fm najdeš, že na to NEBUDEŠ odpovídat? Ono to je totiž směšné a nepříjemné. V ironii, jsem u posledního článku napsala, že doufám, že ho tam zase najdu - věřím, že to bylo POPRVÉ A NAPOSLED, snad mě nezklameš.
Pokud jde o mně - můžeš si být jistá, že se o tobě už nebudu zmiňovat, protože ten komentář na ask.fm mi stačil, abych si uvědomila, že tak, jak jsi to teď sama napsala: my dvě, už kamarádky nikdy nebudeme  - za sebe - po tom, cos napsala naposled na můj blog, a co zveřejňuješ na svém ask, o to nestojím - moc jsi mě totiž zklamala a o takové přátelství tak rozhodně nestojím.
Pak taky - dobře, nebudu reagovat na tvé komentáře, ale nemyslím si, že si takové komentáře Monča zaslouží - proto jsem reagovala - napsat "jak se máš", je lepší než "to je dost!!!". A prosím (už poněkolikáté) nepiš, že mě někam nahlásíš, když já ti taky nevyhrožuji. Já NIKDY NIKOMU, nevyhrožovala. Já si totiž nikdy nikde, nebudu stěžovat na to, co jsi mi kdy napsala - nestálo by to za to. Já budu respektovat tebe - je mi jasné, že se budeme potkávat, ale dobře, respektuji tě, ty zase prosím respektuj mě, a už se o mně nikdy nikde nezmiňuj. Děkuji. Toť vše, protože je mi líto, že to musím psát sem - Monča si to nezaslouží, MOC mě to mrzí a omlouvám se jí, ale tímto, je to zase definitivně vyřešené mezi námi.

12 Zuzy Zuzy | Web | 8. února 2015 v 18:19 | Reagovat

[11]: Podívej se Nikolo, konečně píšeš věcně, dpovím taky věcně a zcela po pravdě. Takže já to nijak neovlivním, zda najdeš odkaz na ask. pod tvým blogem, prostě to Nelze, pdobně to mám i já, když napíšu svůj blog a vyjedem mi X dalšího, netuším, čím to je.. asi souvislostí. Ano, co se mého asku, týká, je ti trnem v oku, už jsem svoji jednu čitatelku odkázala na jinou cestu, protože mi psala už v pátek.. takže já tvé přání respektuji a dodržuji, já ANO, když vím, že to nechceš! Prostě chci mít klid a chci ho dopřát i ostatním!
Podívej o tom, jak to mám s Mončou já, nebo jak spolu komunikujeme, styl, nebo obsah, je jen moje a její věc.. když mi řekne ona, že tak ne, budu to respektovat, a že o tobě vadí? No, tak dělám, že to nevidím, nemůžeš znát souvislosti, moje reackce na ní atd.. .. ty mě vlastně ve svých kmentářích poučuješ,jak nemáš čas.. a vyjmenováš důvody, rodinné důvody do kterých mi nic není a navíc o ně nestojím.. neptám se tě na ně!A ty mi je cpeš!!!NEZAJÍMAJÍ MĚ!!!
Není to vyhrožování, TO ROZHODNĚ NE! sáhni si do svědomí, mrkla jsem k tobě na blog a v každém druhém článku je o mě zmÍnka, ať přímo nebo v náznaku, takže kdo porušil! PORUŠUJE ???? Projeď si klidně můj blog, za tu dobu,(TÉMĚŘ ROK) kolikrát já psala  tobě? ani jednou, tož tak! Nechápu, že kudy chodíš, tudy trousíš domělou křivdu, a úplně jinak, prostě zapomeň, A JEĎ DÁL! Možná tak i sama ztrácíš čtenáře.. Já to měla za definitivní už tenkrát, jen ty jsi to nějak (ne) pochopila, nebo pochpila jinak, nevím, jak jinak si to vysvětlit. Menyslím si, že bych musela být v komentářích ostatním tebou " poučována" to je to co mi vadí, jinak si piš co chceš, pokud to bude k věci,jen mě vynech, já to dávno dělám!
Pokud se mého asku týká, je můj a mým zůstane!!!Pokud dá někdo otázku, je neslušné neopovědět, ale t zase neci poučovat já tebe, možná, kdybys dodržoval původní úmluvu, žádné takové otázky bych nedostávala. Doufám, že je jasno.
P.S. Mony, prosím tě snažně, pokud to tu nechceš( divila bych se kdyby jo) smaž to, souhlasím s Niklou, tvůj blog si naše výlevy nezaslouží!♥

13 Nikola Nikola | 8. února 2015 v 18:44 | Reagovat

[12]: Jsem ráda, že jsme se vzájemně pochopily - děkuji ti :-) A děkuji i za to tvé ask - každopádně, kdybys přeci jen měla něco na srdci, napiš to raději mně - je nepříjemné, dozvědět se něco o mně a přitom to patří vlastně jako odpověď někomu jinému.
Zuzy, tak to se omlouvám, že jsem ti tu popisovala, co dělám, když nejsem tady - já to nemyslela ve zlém a rozhodně ne tak, že tě to bude zajímat - jen - je mnoho důvodů, proč nejít na internet mrknout na blog :-) v mém případě ještě jeden veliký a dost nepříjemný - babičku máme v nemocnici, sem chodí teta, která nechce, abych byla na netu - nechtěj vědět, co musím místo toho dělat celých pět hodin vkuse. :D Ale to je jedno, tebe to nezajímá, já zase v posledních třech týdnech neznám nic jiného, takže se mi o tom nechce mluvit/psát.
Není důležité, co je, když tu nejsem, důležité pro mě je, že jsme si to vyříkaly, ač mě mrzí, že tady, a že ač je přátelství mezi námi vzájemně pryč, bude aspoň v jiných ohledech klid. :-)

A i když se opakuji, Mončo, raději to smaž, pokud to tu nechceš - já jsem napsala jen to, co si myslím o komentářích, které tu od Zuzy čtu - nemyslí to zle, ač mně vtipné nepřijdou, tobě možná nevadí - takže je mi to odteď jedno. Jen jsem napsala svůj názor - mně osobně, by to totiž vadilo, ale pokud tobě ne, pak je vše v pořádku. :-) Takže to smaž, nezasloužíš si číst to, když se to netýká tebe, je to pouze mezi mnou a Zuzy, navíc teď je to definitivně pryč a já jsem tím, že jsem napsala, co si myslím o tom, co sem Zuzy píše, nechtěla rozpoutat bouřlivou diskuzi  - to si nezasloužíš.

14 Zuzy Zuzy | Web | 8. února 2015 v 18:53 | Reagovat

[13]: Taky děkuji! Nechci žádné další ataky, na nikoho a navíc už toto mi nedělá dobře vypisovat si to tady přes Monču, ale napíšu jí omluvím se jí.
Nikolo, nemluvej se, je to pryšč a já chápu, že člověk občas musí upustit páru, možná bys potřebovala nějakou kamarádku, která by tě vyslechla:-) Já jsem asi jiná, když mám starosti, velký starosti a  ty v poslední době není nouze( tak si s nima zalezu a přeším je sama v sobě)
Co se toho asku týká, jo, prostě to vyjede automaticky, jako nabídka s tím vážně nic neudělám, nikomu ho nevnucuji, nebo nepropaguji, to jde mimo mě. Pokud někdo cítí potřebu se zeptat, učiní tak z mého blogu.
Ač je přátelství mezi námi fuč, doufám a zasebe to mohu slíbit zbyl vzájemný respekt!
P.S. Mony, už vážně končím :D :D

15 Nikola Nikola | 8. února 2015 v 19:25 | Reagovat

[14]: Rozhodně není zač. :-)
Kamarádku? Já mám kamarádku, které se můžu svěřit, mám dokonce i skvělé kamarády, takže nemám nouzi o to, že bych se neměla komu svěřit - když potřebuju, svěřím se.
Mně je po té stránce houby, já jen nechci, aby mi vyjela v souvislosti se mnou nebo s mým blogem - to je vše, protože jinak - bez urážky, já bych tu stránku nikdy nechtěla - připadá mi nudné číst otázky - třeba i naprosto nesmyslné a odpovídat na ně. Když se chce někdo na něco zeptat, může prostřednictvím blogu, nepotřebuji k tomu speciálně stránku. Já na tom webu nevidím nic dobrého - přesto, co je na tom třeba fajn podle tebe?
Já za sebe rovněž! Mně celá ta situace mezi mnou a tebou totiž mrzí - a můj blog mi to stále připomíná - nevím, jestli někdy bude zase vše, jak bylo a nevím, jestli se tu zase někdy budu cítit dobře. Ale i když mě tvá poslední slova na mém blogu mrzela - myslela jsem, že už mě trochu znáš, proto mě nenapadlo, že si budeš myslet, že si myslím, žes mi psala vulgární komentář - to jsem si totiž nemyslela a nemyslím, proto je naše přátelství z mé strany pryč, ale respektuji tě!
Taky končím...

16 Zuzy Zuzy | Web | 8. února 2015 v 19:34 | Reagovat

[15]: Ask. jen abys věděla jsem si pořídila, protože se mě dost lidiček (nových fan) ptalo na Mika , prostřednictvím zprávy autorovi a bylo nepraktické odpovídat pod  články a s povídkou, tam to nepatří a navíc ostatní holky si taky pak pořídily ask. takže tak,vím, že bych ti nemusela nic vysvětlvat, proč, ale chtěla jsem!:-) Rozhodně mě není nudné odpovídat, těm, kteří chtějí o Mikovi, nebo o čemkoliv vědět. Já zas nemám FC, tam bych nevlezlaani za nic, ani na osobnostech.cz :-). Jo, jsme každá jiná  a jinde :-)

17 hanylen hanylen | E-mail | Web | 9. února 2015 v 0:01 | Reagovat

Milá Nikolko, mě osobně Zuziny komentáře ani u Monči vůbec nevadí, naopak. Navíc jsou skvěle veršované. Zuzy nám tu jen dodává jiskru a trocha radosti v tom všedním a jednotvárném životě.

18 monika monika | 9. února 2015 v 7:56 | Reagovat

Tak jakoze to tu aspon nekdo poradne rozjel 😊 vidim ze spolecne to tu jeste ozivime jabadabaduuu😉

19 Zuzy Zuzy | Web | 9. února 2015 v 13:46 | Reagovat

[18]: :-))))))))) ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama