Únor 2015

Tajná láska

10. února 2015 v 19:51 Básničky
Tak brouzdam co tu mám skryto a našla jsem tu něco co napsala jsem dávno. Tak na večer par veršů vám posilam aby krásně se vám snilo :-)


Já žiji svoje sny,
každý den i každou noc,
žiji je dnes a budu navždy,
chci, aby se vyplnily...moc.
Jsi má tajná láska,
co skrývá mé sny,
tajná láska,
co odvrátí moje temné dny.
Ty nejsi vymyšlený,
cítím tě,
jsi opravdový,
slyším tě.
Tajná láska,
která neodchází,
tajná láska,
co mě na mé cestě doprovází.
Ty jsi opravdový,
jsi tu,
jsi věčný,
jsi tu proto, aby si utřel každou mou slzu.
Tajná láska,
o které sním,
tajná láska,
která mě ochrání před vším zlým.
Kapka z nebe dopadá na mou tvář,
z nebe slyším hudbu,
ne nejsem lhář,
to je důkaz, že jsi tu...


Neverland

9. února 2015 v 11:42


Ahoj zlatička, tak se hlasím opět po dlouhe době aby jste vědely, že žiju 😉 A tak si zase trošku zavzpomínáme na to krasné, kouzelné místo jménem...
NEVERLAND <3"Chtěl jsem mít místo, na kterém bych mohl mít vše, co jsem neměl jako dítě. Takže, vidíte atrakce. Vidíte zvířata. Je tady kino. Vždy jsem byl na turné a cestoval jsem. Víte? A nikdy jsem neměl prožívat tyhle věci Takže si tu ztrátu kompenzuji. Nemohu jít do parku. Nemohu jít do Disneylandu. Nemohu se procházet po ulici. Jsou tam davy lidí a jedno auto vedle druhého. A tak jsem si vytvořil svůj svět za vraty. Vše, co miluji, je za touto branou. Máme slony, žirafy, krokodýly, všechny druhy tygrů a lvů. A... máme autobusy plné dětí, které tyhle věci neviděly. Nemocné děti přijíždí a užívají si to. "

Michael Jackson


"Kompenzuji si ztrátu svého dětství, kdy jsem si nemohl užívat dětských věcí, ale je to pro všechny. Máme tu postižené děti, děti s rakovinou, s leukémií, nadaci Něco si přej (Make a wish foundation), Ulici snů (Dream Street)... Dělali jsme to devět, deset, jedenáct let. Činil jsem tak už v domě mé matky v Encinu. Nikdy jsme nevyvěšovali vlajky, nikdy u toho nemáme tisk. Činím tak potichu. Plnými autobusy, které přijíždí. Nepovolujeme jim fotit nebo točit. Činím tak potichu, protože skutečná charita vychází ze srdce, víte? Ne z toho, když se říká ´podívejte se na mě, podívejte se, co dělám.´ Činím tak potichu, dělám to ze svého srdce. Dělal jsem to mnoho, mnoho, mnoho let."

Michael Jackson"Přišlo za mnou tolik rodičů, protože jejich děti, když mě viděly, tak se do mě zamilovaly. Zbláznily se - chtějí si hrát a lézt po stromech a já to s nima všechno dělám. (Rodiče) si mě vezmou stranou a se slzama v očích říkají: ´Michaele, já neznám své děti. Naučil jsi mě, jak opravdu trávit čas s dětmi, musím se to naučit´... Děti zbožňují zábavu, lásku, zbožňují pozornost. Chtějí den plný zábavy, věci, které, když s nimi zažiješ, tak budou navždy zapsány v jejich srdcích.

Má to vliv na to, kdo se z nich stane a co se stane s naším světem, co se stane v tomto vesmíru. Je to budoucnost."

Michael Jackson"Na svém pozemku mám strom, často na něj lezu a sedím tam sám, jsem klidný, tichý a medituji. A velmi často mi Bůh dá tvůrčí jiskru, kterou potřebuji k tomu, abych dělal práci, ve které vynikám."


"Nazývám jej Dávající strom, protože mě inspiruje. Obecně rád lezu na stromy a tento strom mám nejradši, protože vylezu nahoru, podívám se dolů na jeho větve a to mi dává...prostě to miluju...tolik nápadů... Díky tomu stromu jsem napsal spoustu svých písní. Napsal jsem tu Heal The World, Will You Be There, Black Or White, Childhood..."

Michael Jackson